Şehirler arası taşınması gereken kişiler için güvenilir bir nakliyat firması bulmak çok önemlidir. Zaten stresli olan taşınma olayının bir de güven sorunu ile daha da stresli hale gelmesini önlemek adına Ays nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. ankara Eskişehir Şehirler arası nakliyat sırasında müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi dikkatle koruma altına almakta ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Ankara ilinde faaliyet gösteren firmamız Türkiye’nin her iline ve ilçesine sizler için hizmet götürmektedir. Dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekip olarak eşyalarınızı son teknoloji yöntemler kullanarak taşımaktayız. ankara Eskişehir Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı, şehirler arası nakliyat olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

ankara Eskişehir nakliyat firmamız, şehirlerarası taşımacılık hizmetinde önde gelen firmalardan bir tanesidir. Taşınacak olan eşyaların, durumu, cins ve miktarı göz önünde bulundurulmaksızın, Ankara'nın en iyi firması olarak ankara Eskişehir şehirlerarası nakliye hizmetinde kaliteyi en yüksek düzeyde barındırmaktayız. Hızlı ekonomik, her bütçeye hitap eden ve en önemlisi güvenilir ve dürüst bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte ve buna uyum sağlamamız, kalitemizi Avrupa standartlarına taşımamızı sağlamıştır.81 ilimize ankara Eskişehir Şehirlerarası taşımacılık ile ilgili aklınıza takılan tüm teknik soruları sorabilirsiniz. Bu konuda daima yanınızda olup,sizlere güven duygusunu verebilmek için elimizden geleni yaparız. Şehirler Arası Nakliyat sistemimizle en uygun fiyata, güvenceli ve hizmet kalitesi doğrultusunda şehirler arası taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Bir Şehirden Başka Bir Şehre

Siz değerli müşterilerimiz için yeterince zor olan bir şehirden başka bir şehre taşınma işlemini çok daha uygun fiyatlara ve en doğru hizmeti verilerek gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Genellikle memur kesimi şehirler arası nakliyat sırasında eşyalarının ne kadar zarar gördüğünü bilirler. İşte bundan dolayı her eşyanız kendi yapısına ve durumuna uygun şekilde ister ankara Eskişehir parça eşya taşıma, isterseniz de komple eşya olarak taşınmaktadır. Üstelik İstanbul ankara Eskişehir evden eve nakliyat sırasında eşyalarınız kapalı kasalı nakliyat araçlarımıza taşınmadan önce özel bir işlem ve doğru materyaller ile sarılarak paketlenir. Bu işlem eşyaların birbirlerine sürterek zarar görmesi ve çizilmesini engellemektedir. ankara Eskişehir şehirler arası nakliyat, ankara Eskişehir ilinden diğer bir çok ile doğru ve diğer şehirlerimizden ankara Eskişehir' ya yapılmaktadır. Ayrıca tüm illerimizden diğer il ve ilçelerimize komple ve parça eşya şeklinde ankara Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ambalajlama ve Paketleme de Son Teknikler

Taşınma sırasında alınması gereken önlemler arasında eşyaların dikkatle ambalajlama ve paketleme yapılması bulunmaktadır. Geniş ekibimizi bu konuda düzenli eğitimlerden geçiriyor ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Şehirler arası taşınacak olan eşyaları maksimum düzeyde korumak için özel teknikler ile ambalajlama ve paketleme yapıyoruz. Geniş ekibimiz ile işimizi hızla yapıyor ve müşterilerimize her zaman verdiğimiz sözlerde durarak kıymetli zamanlarının boşa geçmesini önlüyoruz. Size en uygun olacak şekilde yaptığımız taşınma planına tam olarak uyuyoruz. Şehir içinde tam saat vermek mümkün olmakta ama şehirler arasında trafiğin durumunun değişiklik göstermesi ihtimaline karşılık tam saat verilmemektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Eşyalarınızın Güvenle Taşınması İçin Önemlidir

Ays Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir ve bunun için üst düzey güvenlik önlemleri almaktayız. Bunun için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde istenmeden oluşabilecek hasarlar durumunda müşterilerimizin sorun yaşamasını önlemekteyiz. Geniş ve yeni model araç filomuzun sürücülerimizin bütün belgeleri tamdır ve trafikte herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir. Uzun zamandır ankara Eskişehir nakliyat sektöründe yer alan firmamız tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Profesyonel kadromuz ile müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermekte ve taşınmalarının sorun yaşamadan hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız.

ankara Eskişehir Şehirlerarası nakliyat ise bir şehirden herhangi bir şehre uzaklık mesafesine bakılmadan yapılan taşımacılıktır. Taşımaya konu olan materyaller ticari değer taşıyan ürünler olabildiği gibi satışa konu olmayacak materyaller de olabilir. Bir sözleşme gereğince ücret karşılığında nakliye araçlarıyla eşyalar hedef noktaya taşınır. Nakliye sırasında ise, taşınan ürüne araç sürücüsü hassas bir şekilde dikkat etmeli ve zamanında hedef noktasına ulaştırmalıdır. Banka, fuar, piyano taşıma gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca evden eve, ofis taşıması gibi amaçlarla hedef noktaya eşyalar teslim edilir. Eşyaların paketlenmesi ise usulüne uygun ve dikkatlice yapılmalıdır.